ג'ולי ואורן

סוף שבוע נוסף הגיע ואיתו עוד חתונה יפה, עם זוג מקסים שלא צריך להתאמץ הרבה כדי לראות כמה אהבה יש ביניהם. זה ברור להפליא מכל תמונה באלבום החתונה המהמם הזה, אותו בחרנו כדי לקבל את השבת בשלווה ונחת.

חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא

ג'ולי ואורן בחרו לחגוג את יום החתונה שלהם איתנו, ובגלל שמזג האויר הנפלא של יום החתונה שלהם אפשר להם בחירה מקסימלית בין כל מתחמי הבאר של סבא, את החתונה הזו חגגנו איתם עם חופת הפסיפלורה, ארוחה חגיגית מתחת לכיפת השמיים ואיזור ריקודים תוסס בפרגולה. איזור ה-Green House שלנו הכולל את רחבת קבלת הפנים ואת הפרגולה הוא פתרון נפלא לקבלת פנים ורחבת ריקודים רב-עונתיות שכן הוא מחומם או ממוזג לפי הצורך אך עדין שומר על האוירה הטבעית ונראות הגן שמאפיינים כל כך את גן האירועים שלנו. להיות בפנים ולהרגיש בחוץ, זו היתה המחשבה מאחורי האיזור הזה ואנחנו מתרגשים כל פעם מחדש לשמוע כמה הוא אהוב ומרשים עבור אורחים המגיעים אלינו פעם ראשונה.

לפניכם יום החתונה הקסום של הזוג הזה, עם כל הפרטים הקטנים שהפכו אותו לבלתי נשכח. רשימת קרדיטים מלאה ממתינה לכם בסוף הפוסט.

חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבאחתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבאחתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבאחתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבאחתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבא חתונה בבאר של סבאחתונה בבאר של סבא

צילום: רומן בלשוב

עיצוב: Mint Design עיצוב אירועים

הפקה: Happy Days הפקת אירועים

הזמנות ומיתוג: המיתוגיה

מגנטים: פוטו פיוז

מוסיקה: נעמה יוגב