שלי ואסף – חתונה קלאסית עם טאצ' בוהמי חלומי

כששלי ואסף הודיעו לנו על אירוסיהם המשמחים, התרגשנו כולנו.

את כל החתונות בטרמינל אנחנו מלווים באופן צמוד לכל אורך השלבים והפעם לשמחתנו, זכינו ללוות את החתונה באופן צמוד אפילו יותר. שלי היא מעצבת גרפית במיתוגיה של קבוצת הבאר של סבא וכל שיחות הקפה בחודשים שלפני החתונה עסקו בתכנונים ובהתרגשויות שמביא עמו היום הגדול הזה. בנוסף להתרגשות הגדולה מהחתונה, התרגשנו מכיוון שזו הייתה הפעם הראשונה שאחת משלנו מתחתנת בטרמינל, הבית החדש של קבוצת הבאר של סבא.

שלי ואסף, טרמינל, קבוצת הבאר של סבא

לבני הזוג היה מאוד ברור מה חשוב להם בערב שלהם ואיך הם רוצים שהחתונה תראה. כמעצבת גרפית שלי הביאה לידי ביטוי את כשרונה ויכולותיה גם ליום הזה, החל מההזמנה המיוחדת וכלה באלמנטים גרפים מגוונים בערב עצמו.

ההזמנה בגווני זהב וירוק הייתה מעין מבוא לחתונה והתכתבה עם העיצוב של הערב המיוחד.

הזמנה בעיצובה של שלי הכלה, המיתוגיה, קבוצת הבאר של סבא

שלי ואסף גרים במושב בני עטרות ומאוד מחוברים להוויה של המקום, לטבע ולשקט וגם ביום החתונה שלי ביקשה לעצמה אווירה ביתית דומה ובחרה להתארגן בבית של חברה טובה במושב גנות.

את צילומי טרום החתונה הם ערכו בבאר של סבא שהיה מקום עבודתה של שלי עד המעבר לטרמינל. שלי מכירה כל פינה בבאר של סבא וידעה להוביל את עידן כנפי הצלם ללוקיישנים מדהימים לצילום.

טרמינל, קבוצת הבאר של סבא

לבקשת הזוג, האולם, החופה וקבלת הפנים עוצבו בסגנון קלאסי ואלגנטי עם טאצ' בוהמי ושולבו בו ירוק טבעי ונגיעות של זהב שמוסיפות יוקרה וחמימות. שלי נתנה יד חופשית לקולגות המוכשרות ממינט דיזיין – קבוצת הבאר של סבא ומאוד אהבה את התוצאה.

טרמינל, קבוצת הבאר של סבא

צמחים ירוקים ומגוונים עיטרו את השולחנות וצמחי פמפס מרשימים הוסיפו את הטאצ' הבוהמי המבוקש ויצרו משחקי גובה. נרות פוזרו ברחבי האולם, על השולחנות ובתוך בועות זכוכית ותרמו לאווירה קסומה ונעימה בו בעת שכלים שונים מזהב הוסיפו נגיעות מרהיבות.

טרמינל, קבוצת הבאר של סבא

טרמינל, קבוצת הבאר של סבא

לחופה היה מראה אקזוטי ומיוחד. מצד אחד החופה התכתבה עם העיצוב שנבחר להזמנה ולאולם ומצד שני השילוב של הצמחים השונים ובחירה בצמח הפמפס הבולט יחד עם וילונות המקרמה שנתלו בגב החופה יצרו מראה אקלקטי ייחודי בעל טקסטורות שונות.

טרמינל, קבוצת הבאר של סבא

טרמינל, קבוצת הבאר של סבא

שלי ואסף ביקשו לחגוג במסיבת חתונה שתשקף את עולמם. המוזיקה הבולטת ברחבה הייתה מוזיקת עולם וטראנס שמאוד אהובה על השניים וסחפה את כל האורחים. כפינוק לרוקדים הם מיקמו בר מלוחים עשיר צמוד לרחבה. באחד משיאי הערב עלתה לבמה להקת Treeboga שהפליאה בנגינה על דיג'רידו.

טרמינל, קבוצת הבאר של סבא

להקת Treeboga

היה ערב מושלם! מזל טוב אהובים.

עיצוב:

Mint design

המיתוגיה

צילום: עידן כנפי

להקה: Treeboga

צילום וידאו: נתי שוקו

איפור ושיער: טל דברה