רותם ועודד – החתונה הראשונה בטרמינל

 

ב 26/7/2018, בדיוק בט"ו באב, חג האהבה, בתזמון קוסמי מושלם נחנך הטרמינל, אולם האירועים החדש של קבוצת הבאר של סבא בחתונה מרגשת ומלאת אהבה של רותם ועודד.

רותם ועודד חתונה ראשונה בטרמינל

לבני הזוג הכרות רבת שנים עם משפחת הטרמינל. אור, אחיה התאום של רותם, התחתן בבאר של סבא לפני כשנתיים. מי שחוגג אצלנו חתונה יודע שהוא מיד נכנס למשפחה. אנחנו עוברים תהליך ארוך, מרגש ומשמעותי וההכרות הופכת לקרובה ועמוקה. אנחנו מתוודעים לבני הזוג וגם ליתר בני המשפחה, כך פגשנו לראשונה את רותם ובהמשך גם את עודד, בחיר ליבה.

גרין האוס, טרמינל, אולם אירועים, קבוצת הבאר של סבא

בפגישה הראשונה בינינו הטרמינל עמד רק על יסודותיו וכל מה שיכולנו להראות הן הדמיות של החלום הגדול שלנו. סיפרנו להם על החזון  ואיך ייראה הטרמינל בסוף התהליך. רותם ועודד כמי שמכירים את אנשי הבאר של סבא ידעו בביטחון מלא שההדמיות והתכנונים יראו בדיוק כך במציאות.

יצאנו לדרך.. למסע המשותף – החתונה של רותם ועודד ולידת הטרמינל- הבית החדש של קבוצת הבאר של סבא.

במקביל להתקדמות בתכנון החתונה, התקדמנו שלב ועוד שלב בבניית הטרמינל. רותם ועודד היו שותפים מלאים בתהליך ועודכנו בכל השלבים. זו גם הזדמנות טובה להודות להם על האמון המוחלט שנתנו בנו לכל אורך הדרך.

כעבור מספר חודשים התאריך המבורך הגיע. ט"ו באב – חג האהבה – החתונה של רותם ועודד וחנוכת הטרמינל.

רותם ועודד חתונה ראשונה בטרמינל, אולם אירועים, קבוצת הבאר של סבא

כזוג שוחר טבע וסביבה רותם ועודד בעזרת mint design, חברת העיצוב מקבוצת הבאר של סבא, בחרו בקונספט ארצי,שורשי והעיצוב של הערב כולו התבסס על גוונים טבעיים, ירוקים וחומים. קבלת הפנים, השולחנות והחופה עוצבו בהמון ירק מסוגים שונים. עלי פרח גן העדן אפשרו משחקי גובה, החופה עוצבה בעזרת עלים ממגוון צמחים ושרכים שנדמה כי צמחו עליה ובכל רחבי הטרמינל פוזרו נרות בגדלים שונים שהוסיפו לאווירה הרומנטית המשכרת והנוצצת של הערב המיוחד הזה.

טרמינל, mint design

טרמינל, mint design

חופה אולם אירועים טרמינל, mint design

רותם ועודד זוג טבעוני ולכן היה אך טבעי לבחור בתפריט הטבעוני העשיר והמגוון של הטרמינל המתבסס על מטבח מקומי טעים, טרי, עונתי וארצישראלי, בעל פרשנות עכשווית.

בשיאו של הערב, רותם ועודד צעדו אל החופה בדיוק כמו שהם חלמו, יפים ואוהבים, מוקפים בעשרות חברים טובים ומשפחה תומכת ומפרגנת.

רותם ועודד- חופה, טרמינל, mint design

רותם ועודד, חופה, טרמינל אולם אירועים

וגם אנחנו עמדנו שם, נרגשים מהמעמד, שמחים בשמחתם של רותם ועודד וגאים בטרמינל, הבית היפהפה שיצרנו, מודים על ההזדמנות לצאת לדרך חדשה בטרמינל שלנו וללוות זוגות נוספים בדרך אל היום המיוחד שלהם.

 

עיצוב: mint design, קבוצת הבאר של סבא

הפקה: happy days, קבוצת הבאר של סבא

צילום: נועם סלח